http://mohrehazrat.com/news/view/id/752

ساعت مچی اپل با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف می‌آید
تاريخ انتشار خبر : چهارشنبه 04 تیر 1393

ساعت مچی هوشمند اپل که از مدت‌ها قبل اخبار فراوان در مورد آن منتشر شده است، با قابلیت‌های مختلف و اندازه‌های متفاوت نمایشگر و طراحی‌های گوناگون عرضه می‌شود و قرار است که در آینده نزدیک دور مچ بسیاری از کاربران جهانی بسته شود. به گزارش دریچه خبر، روزنامه "وال استریت ژورنال" در تازه‌ترین شماره خود توضیح داد که این دستگاه در حال پشت‌سر گذاشتن مراحل پایانی طراحی است تا از پاییز امسال به صورت رسمی عرضه شود که البته نمایشگر مستطیلی آن را شرکت کره‌ای LG به اندازه ۲.۵ اینچ ساخته استاین ساعت مچی هوشمند که ظاهری شبیه ساعت‌های معمولی دارد، شامل نمایشگر منحنی می‌شود که نمایشگر اندکی از بند بالاتر آمده است و یک سیستم لمسی هوشمند را در خود جا داده است و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می‌توان به قابلیت شارژ بی‌سیم و سیستم مانیتورینگ پالس اشاره کرد.

شرکت تایوانی Quanta که از همکاران نزدیک اپل محسوب می‌شود، وظیفه تولید انبوه این ساعت مچی را برعهده گرفته است.
به گفته خبرگزاری رویترز و روزنامه وال استریت ژورنال، تولید انبوه این فناوری پوشیدنی از ماه آینده آغاز می‌شود.

 

 


این دستگاه که هنوز نام رسمی آن اعلام نشده است این روزها با نام iWatch شناخته می‌شود و اپل آن را به صورت کاملا متفاوت با نمونه‌های کنونی عرضه می‌کند.

لازم به ذکر است که پیش از این شرکت‌های بزرگ دیگری از جمله سامسونگ و سونی هم ساعت مچی هوشمند روانه بازار کردند و همین مسئله باعث شده است تا بسیاری از کارشناسان به این نتیجه برسند که اپل در این بازی از رقبای خود عقب می‌ماند.


چاپ