googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : خبری داغ از توزیع سبد دوم کالا

{{name}}
خبر : خبری داغ از توزیع سبد دوم کالا
كد خبر : 814
تاريخ انتشار خبر : 1393/04/15
علیرضا بزرگوار در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران گفت: تلاش دولت این است که کالاهای سبد دوم کالایی متنوع تر شود و البته اقلامی از سوی دولت مشخص خواهد شد که مبلغ مرتبط با آن در کارتهای خانوار شارژ می شود و مشمولان می توانند اقلام خاص و مشخصی که بارکد دارند را از فروشگاهها دریافت کنند

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای رفاه در پاسخ به مهر افزود: در دوره قبل، این فروشگاه 2 میلیون و 400 هزار سبد کالایی توزیع کرد و اکنون نیز تلاش شده تا به عنوان یک مرکز شاخص توزیع کالاها، اقدامات لازم در تدارک سیستم مربوطه صورت گیرد. اما هنوز کالاها مشخص نشده است.

 

وی تصریح کرد: همچنین طرحی نیز در خصوص بهره مندی در دریافت لوازم خانگی به مردم نیز به دولت پیشنهاد شده است ولی باید سازوکارهای لازم برای اجرایی شدن آن در نظر گرفته شود. ولی تا زمانی که عملیاتی شود، باید چانه زنی های فراوانی صورت گیرد.

 

بزرگوار در ادامه از حضور فروشگاههای زنجیره ای رفاه در نمایشگاههای ضیافت خبرداد و گفت: غرفه کالاهای اساسی در نمایشگاه ضیافت از سوی این فروشگاه برپا شده است و در تهران نیز 5 فروشگاه تا 3 بامداد مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.

 

وی افزود: در سال مالی گذشته، 127 میلیارد ریال نسبت به قیمت های ثبت شده بر روی اجناس، به مردم تخفیف دادیم و در ماه رمضان فعلی نیز بر روی 21 هزار قلم کالا، تخفیف تا 46 درصدی اعمال کردیم. این در حالی است که در 31 استان کشور، در قالب 211 فروشگاه فعال با همکاری 3500 نفر پرسنل مستقیم کالای مورد نیاز را تامین می کنیم

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي