googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : سکوت روسیه شکست/ ارسال هواپیمای جنگی به عراق غرب را به چالش کشید

{{name}}
خبر : سکوت روسیه شکست/ ارسال هواپیمای جنگی به عراق غرب را به چالش کشید
كد خبر : 782
تاريخ انتشار خبر : 1393/04/11
یک کارشناس سیاست خارجی گفت: روس‌ها با ارسال هواپیماها و کارشناسان نظامی عملا حضور ضعیف نظامی خود را در منطقه نشان دادند و غرب را در این زمینه به نوعی به چالش کشیدند

" محمد ساجدی" در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به ارسال هواپیماهای جنگی از روسیه به عراق اظهار داشت: پس از شکست کشورهای مرتجع عربی در جریان بیداری اسلامی ، غرب درصدد این برآمد تا جبهه مقاومت مانند ایران، سوریه، لبنان، عراق را تضعیف کند.
 
وی ادامه داد: روس‌ها با ارسال هواپیماها و کارشناسان نظامی عملا حضور ضعیف نظامی خود را در منطقه نشان دادند و غرب را در این زمینه به نوعی به چالش کشیدند.
 
این کارشناس سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی‌هادر همه ادوار از حضور خود در منطقه متضرر شدند  و حرکات آنان موجب تقویت جبهه مقاومت شد همچنین روسیه نیز در تلاش است تا از این موضوع بهره لازم را برای تثبیت خود ببرد

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي