googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : آبروریزی برای گزارشگر صدا و سیما در برزیل

{{name}}
خبر : آبروریزی برای گزارشگر صدا و سیما در برزیل
كد خبر : 769
تاريخ انتشار خبر : 1393/04/08
پلیس برزیل بین دو نیمه بازی تیم های ایران و آرژانتین یقه مزدک را گرفت و از ورزشگاه اخراجش کرد!

 

سرویس ورزشی جام نیوز؛

 

1. جواد خیابانی بعد از گزارش بازی ایران و استرالیا و صعود تیم‌ملی به جام‌جهانی 98 فرانسه،‌ راهی کشور خروس‌ها شد تا گزارشگر اختصاصی تلویزیون دولتی ایران در این رقابت‌ها باشد.

 

سال بعد عادل‌ فردوسی‌پور بازی با بحرین را گزارش کرد و بعد از ضربه سر محمد نصرتی و راهیابی ایران به جام‌جهانی 2006 او هم به آلمان رفت تا حضور گزارشگر بازی منجر به صعود تیم‌ملی به جام‌جهانی در این رقابت‌ها به یک اپیدمی تبدیل شود.

 

2. وقتی مزدک میرزایی صحنه گلزنی رضا قوچان‌نژاد به کره را گزارش می‌کرد، پیش خودمان گفتیم مزدک هم راهی برزیل خواهد شد و جام بیستم را از نزدیک خواهد دید. موضوعی که خیلی زود در ساختمان شیشه‌ای جام‌جم تایید و حدود دو ماه قبل از آغاز جام‌جهانی خبر حضور میرزایی در برزیل مخابره شد.

 

3. جام‌جهانی تازه آغاز شده بود و سه‌چهار روزی بیشتر به بازی ایران و نیجریه نمانده بود که عادل فردوسی‌پور با طعنه و کنایه‌های همیشگی‌اش گفت مزدک هنوز ایران است و معلوم نیست به برزیل خواهد رفت یا نه! این در حالی بود که میرزایی یک بازی را هم از استودیو برنامه 2014 گزارش کرد.

 

بازی اول تیم ملی فرا رسید و وقتی سوت آغاز دیدار ایران و نیجریه به صدا درآمد، خبری از گزارش مزدک نبود و علی‌رغم اینکه او هنوز در تهران به سر می‌برد و محمدرضا احمدی این دیدار را از تهران گزارش کرد.

 

بالاخره طلسم شکست و صبح روز چهارشنبه 28 خرداد میرزایی برای گزارش دو بازی باقیمانده تیم‌ملی راهی برزیل شد.

 

4. مزدک به بلوهوریزنته رسید اما تدارکات عجیب و ضعیف صدا و سیما برای گزارشگران اعزامی‌اش منجر به گزارش 45 دقیقه‌ای میرزایی از بازی ایران و آرژانتین آن هم از طریق موبایل و با یک صدای بی‌کیفیت و از بین تماشاگران شد تا حسابی اعصاب و روان تماشاگران فوتبال ایران را به هم بریزد.

 

این گزارش آزاردهنده باعث شد تا مردم تعویض مزدک و عادل را بهترین تعویض بازی ایران و آرژانتین بدانند.

 

5. حد فاصل بازی آرژانتین تا بازی بوسنی، ‌مزدک تنها چند ارتباط تصویری با برنامه 2014 فردوسی پور، برقرار کرد که البته چندان چشمگیر هم نبود.

 

اما شاهکار صدا و سیما در اعزام گزارشگر به برزیل در بازی با بوسنی رخ داد. جایی که پلیس برزیل بین دو نیمه مزدک را از ورزشگاه بیرون کرد.

 

شاهدان عینی حتی از رفتار بد و تحقیرآمیز پلیس با میرزایی خبر می‌دهند. این در حالی بود که مزدک برای گزارش این بازی هم ‌آی‌دی‌کارت داشت و هم بلیت بازی را تهیه کرده بود اما چون باکس مخصوص برای گزارش بازی خریداری نشده بود اجازه گزارش مستقیم از برزیل به او داده نشد تا باز هم عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی تیم‌ملی باشد.

 

ظاهرا از آنجا که صدا و سیما حق پخش این دیدارها را به جای شبکه بی‌این اسپورت، از یک شبکه ثانوی خریده بود، اجازه گزارش بازی از ورزشگاه به گزارشگران ایران داده نشد.

 

6. به هر حال در کنار سفر هنرمندان به برزیل، اعزام گزارشگر اختصاصی تلویزیون به برزیل یکی از بی‌ثمرترین اعزام‌های سال‌های اخیر بوده که تنها یک فرصت 45 دقیقه‌ای به مزدک میرزایی داد آن هم با کلی ایرادات فنی!

 

بار دیگر یک نمره منفی به مسئولان صدا و سیما داده شد تا از هزینه‌های این اعزام هیچ سودی نبرند. آنها با فراهم نکردن امکانات لازم،‌ هم یک اعزام کور به برزیل را رقم زدند، هم یک گزارشگر خوب را از برنامه 2014 گرفتند تا شاهد حضور چند گزارشگر پرانتقاد و بد در این برنامه باشیم.

 

برخی بر این باورند با این حرکت نابخردانه مسئولان صداوسیما، مزدک میرزایی ترور شخصیتی شد تا ضمن متحمل شدن مصائب این سفر طول و دراز، انتقاد بینندگان تلویزیونی را مقابل خود داشته باشد

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي