googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : حذف یارانه ۱۰ میلیون پردرآمد در فاز دوم هدفمندی

{{name}}
خبر : حذف یارانه ۱۰ میلیون پردرآمد در فاز دوم هدفمندی
كد خبر : 750
تاريخ انتشار خبر : 1393/04/04
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از عدم حضور معاون برنامه ریزی رئیس جمهور در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: نمایندگان پیشنهاد کردند که در این مرحله از اجرای قانون دولت یارانه ۱۰ میلیون پردرآمدی که قبلاً شناسایی کرده بود را حذف کند.

رجب رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با جلسه (سه شنبه سوم تیرماه)کمیسیون برنامه و بودجه با مسئولان دولتی برای بررسی وضعیت هدفمندی یارانه‌ها، اظهار داشت: از آنجایی که آقای نوبخت معاون برنامه ریزی رئیس جمهور در این جلسه حضور نداشتند نمایندگان جمع بندی را به جلسه بعدی موکول کردند.

وی با بیان اینکه مسائل مربوط به هدفمندی یارانه‌ها در این جلسه مورد بحث قرار گرفت، افزود: نمایندگان دولت نظرات خود را درباره اجرای این قانون مطرح کدند و نمایندگان هم مباحثی درباره کسری بودجه داشتند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه ضمن اشاره به ثبت نام اکثریت مردم برای دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، گفت: در نهایت نمایندگان پیشنهاد کردند که یارانه 10 میلیون پردرآمدی که وزیر اقتصاد قبلاً از شناسایی آنها خبر داده بود، در این مرحله قطع شود.

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي