googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : بوسنیایی‌ها طرفدار ایران در بازی سوم!

{{name}}
خبر : بوسنیایی‌ها طرفدار ایران در بازی سوم!
كد خبر : 748
تاريخ انتشار خبر : 1393/04/04
خبرگزاری تسنیم: برخی از تماشاگران تیم بوسنی دوست دارند که تیم ملی ایران به جای نیجریه صعود کند و از همین رو در دیدار ایران برابر بوسنی آنها از تیم ملی کشورمان هم حمایت می‌کنند

               

به گزاش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم، امروز تعدادی از طرفداران و تماشاگران حامی تیم ملی بوسنی، وقتی در سطح شهر سالوادور با خبرنگاران ایرانی رو به رو شده بودند، عنوان می‌کردند که کشور ایران و تیم ملی کشورمان را خیلی دوست دارند و حالا که تیم‌شان حذف شده دوست دارند که فردا تیم ملی ایران به عنوان تیم دوم گروه صعود کند نه نیجریه.

آنها ابراز امیدواری می‌کردند که ایران در دیدار برابر تیم ملی کشورشان، بوسنی بتواند پیروز میدان باشند زیرا جام جهانی برای بوسنی تمام شده است و در این حالت ترجیح می‌دهند ایران صعود کند.

این هواداران بوسنیایی علاقمند به ایران البته اذعان می‌کردند که دوست ندارند فردا تیم ملی ایران 3،4 گل به آنها بزند اما اگر با یکی دو گل پیروز شود و صعود کند خوشحال می‌شوند. آنها گفتند که فردا در دیدار 2 تیم ایران و بوسنی علاوه بر حمایت از کشورشان طرفدار ایران هم خواهند بود. آنها تا اینجای کار از عملکرد تیم‌شان در اولین حضور در جام جهانی رضایت دارند.

خبر دیگر اینکه بر خلاف اخباری که امروز عنوان شده بود مبنی بر اینکه تیم ملی بوسنی بر خلاف نظر فیفا در زمین اصلی ورزشگاه برگزاری دیدار ایران و بوسنی تمرین کرده است، این طور نبوده و هر 2 تیم می‌توانستند در زمین اصلی تمرین خود را برگزار کنند اما با توجه به اینکه فیفا ساعت 14:30 را برای تمرین تیم ملی ایران مشخص کرده بود کی‌روش ترجیح داد که در این ساعت تمرین نکند. او همچنین از کیفیت چمن ورزشگاه فونته لوا چندان رضایت ندارد و به همین دلیل تشخیص داد تا بازیکنان تیم تنها روی چمن زمین قدم بزنند و تمرین خود را در همان ساعت 12:5 که نزدیک به زمان برگزاری بازی امروز (چهارشنبه) است در ورزشگاه ماراناس برگزار کنند.

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي