googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : دولت آمریکا و اوباما چراغ سبزهایی را نشان می دهند!

{{name}}
خبر : دولت آمریکا و اوباما چراغ سبزهایی را نشان می دهند!
كد خبر : 747
تاريخ انتشار خبر : 1393/04/04
وی با اشاره به فضای مذاکرات 1+5 و رفتارهایی که بین مسوولان ایران و آمریکا پیش آمده است گفت: اگر چه الان برخی اعضای کنگره آمریکا رفتارهای سخت گیرانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران به کار می گیرند، اما دولت آمریکا و اوباما رییس جمهور آمریکا چراغ سبزهایی را نشان می دهد که می تواند مبنای تصمیم گیری باشد.

عوض حیدرپو در گفت و گو با شریان نیوز  با تاکید بر اینکه بر اساس مواد موکد قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت کشور در سطح منطقه و بین المللی باید بر حسن همجواری و برقراری ارتباط سالم باشد گفت: ما به غیر از رژیم اشغالگر قدس با هیچ کشوری حتی با آمریکا دشمنی و خصومت نداریم اما اگر ارتباط با آمریکا برقرار نمی شود به دلیل آن است که آمریکایی ها رفتارهای نامناسبی را نسبت به ایران کرده اند که نمی توانیم فراموش کنیم. 


وی با تاکید بر اینکه رفتار آمریکایی ها را باید قبل و بعد از انقلاب بررسی کنیم گفت: قبل از انقلاب موارد بسیاری وجود داشت که کودتای 28 مرداد و در نتیجه 25 سال دیکتاتوری همراه با خفقان رژیم شاهنشاهی را برای ما در پی داشت و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در حالی که دنیا ایران اسلامی را به رسمیت شناخت، آمریکایی ها جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت نشناختند و با وجود رای 2/98 درصدی مردم به جمهوری اسلامی، رئیس جمهور وقت آمریکا حتی یک پیام هم به مردم نداد. 
 
وی در پاسخ به اینکه آیا باید سالها این خصومت بین ایران و آمریکا ادامه داشته باشد و به تنشها دامن زد گفت: قطع رابطه ما با آمریکا مانند قطع رابطه اخیر با انگلیس بود. آمریکایی ها پس از ماجرای تسخیر سفارت آمریکا و آزادی گروگانها ما را تهدید به قطع رابطه کردند و ما نیز آنرا به فال نیک گرفتیم و اجرایی کردیم. 
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اعلام اینکه الان هم می خواهیم رابطه با آمریکا را برقرار کنیم اما با شرایط جمهوری اسلامی ایران گفت: مقام معظم رهبری بارها اعلام کردند ما با حفظ عزت، مصلحت و کرامت جمهوری اسلامی ایران آماده برقراری رابطه با آمریکا هستیم، منتهی آنها باید درخواست کنند و ما بررسی کنیم. 
 
وی با اشاره به فضای مذاکرات 1+5 و رفتارهایی که بین مسوولان ایران و آمریکا پیش آمده است گفت: اگر چه الان برخی اعضای کنگره آمریکا رفتارهای سخت گیرانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران به کار می گیرند، اما دولت آمریکا و اوباما رییس جمهور آمریکا چراغ سبزهایی را نشان می دهد  که می تواند مبنای تصمیم گیری باشد.
 
حیدرپور با ابراز تاسف از اینکه عملکرد دوگانه ای در رفتار آمریکا دیده می شود گفت: گاهی ما را تهدید می کنند و گاهی انعطاف نشان می دهند که این رویکرد دوگانه باعث می شود تا جمهوری اسلامی ایران نتواند نسبت به آمریکایی ها خوش بین باشد. اما هرگاه که آنها با ابزار منطق بر اساس آنچه رابطه تعریف شده در قوانین بین المللی با ما سخن بگویند، ما نیز به استفبال این رویکرد جدید آمریکا خواهیم رفت.

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي