googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق + تصاویر

{{name}}
خبر : یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق + تصاویر
كد خبر : 641
تاريخ انتشار خبر : 1393/03/21
تاب بازی ورزش مفرحی است که همه ما با آن آشنا هستیم ولی در این پست می‌خواهیم یک تاب کاملاً استثنایی و بسیار مهیج را به شما معرفی کنیم. این تاب در یک خانه درختی در شهر بانوس (Banos) واقع در کشور اکوادر قرار دارد. تاب مزبور اگر چه مانند دیگر تاب‌ها، از یک نشیمن و یک میله فلزی متصل به طناب ساخته شده ولی نکته جالب ماجرا این است که این وسیله پاندولی در ارتفاع 2500 متری از سطح دریا قرار گرفته است.

ر واقع هر چند این خانه درختی و کوچک به خودی خود جالب توجه است ولی موضوع اصلی همان چیزی است که به شاخه‌های درخت وصل شده! تاب بر فراز دره‌ای عمیق قرار گرفته و بر همین اساس نگاه بسیاری از افراد ماجراجو و عاشق خطر را به خود جلب کرده است. نه تنها خود تاب فاقد هر نوع کمربند ایمنی است تا احیاناً شما را از افتادن به اعماق دره نجات دهد، بلکه در اطراف آن نیز هیچ تدابیر امنیتی و محافظتی مشاهده نمی‌شود.

 یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق

 یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق

 یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق

حتی افراد پر دل و جراتی که از ارتفاع – یا از مرگ! - نمی‌ترسند، ممکن است در استفاده از این تاب دودل باشند. ماجراجویان و گردشگران برای رسیدن به این تاب هیجان‌انگیز باید از بلاویستا (Bellavista) پیاده حرکت کرده و با طی مسیر به این نقطه برسند. البته خود بلاویستا از چشم‌اندازهای زیبایی برخوردار است. کسانی که شجاعت استفاده از این پاندول لرزان را داشته باشند، علاوه بر تجربه نمودن هیجانی کم‌نظیر، می‌توانند نمایی زیبا از آتشفشان تونگوراهوا (Tungurahua) را نیز تماشا کنند. این تجربه مخصوصاً هنگامی که ابرها محیط اطراف را احاطه کرده باشد، جالب‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌شود.
 

 یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق

 یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق

 یک تاب مهیج بر فراز دره‌ای عمیق

 

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي