googled6113085f993a2a0.html
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

خبر : روحانی:دو طرف از اراده لازم برای توسعه همکاری‌ها برخوردارند/نظربایف:«خانه تجاری ایران و قزاقستان» تش

{{name}}
خبر : روحانی:دو طرف از اراده لازم برای توسعه همکاری‌ها برخوردارند/نظربایف:«خانه تجاری ایران و قزاقستان» تش
كد خبر : 1092
تاريخ انتشار خبر : 1393/06/18
مذاکرات هیأت‌های عالی رتبه ایران و قزاقستان روز سه‌شنبه با تأکید روسای جمهور دو کشور بر گسترش همه جانبه روابط تهران – آستانه برگزار شد.

به گزارش نامه نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، مذاکرات هیأت‌های عالی رتبه ایران و قزاقستان روز سه‌شنبه با تأکید روسای جمهور دو کشور بر گسترش همه جانبه روابط تهران – آستانه برگزار شد.

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در این نشست با قدردانی از استقبال گرم دولت قزاقستان از هیأت ایرانی گفت: حضور هیأت بلندپایه اقتصادی و جمعی از کارآفرینان بخش خصوصی ایران در این سفر نشان‌دهنده اراده مصمم ایران برای توسعه روابط تهران – آستانه است.

روحانی گفت: نتیجه مذاکرات موفق و سازنده وزرا با همتایان خود نشان می‌دهد که دو طرف از اراده لازم برای توسعه همکاری‌ها در بخش‌های مختلف برخوردارند.

رئیس‌جمهوری قزاقستان نیز در این دیدار با ابراز خشنودی از حضور هیأت بلندپایه ایرانی در آستانه گفت: قزاقستان، ایران را به عنوان شریک مطمئن خود در منطقه و دریای خزر می‌شناسد.

نور سلطان نظربایف با ابراز ناخرسندی از حجم کنونی مبادلات کنونی دو کشور گفت: ما باید همه تلاش خود را برای گسترش این همکاری ها و افزایش حجم مبادلات تجاری انجام دهیم.

وی افزود: در مذاکرات خصوصی راجع به مسایل مهمی بویژه در زمینه مشترک همکاری‌های دو کشور گفت‌وگو کردیم و وزارتخانه‌های مربوطه را مأمور پیگیری توافقات نمودیم.

رئیس‌‌جمهوری قزاقستان پیشنهاد داد که برای گسترش هر چه بیشتر روابط دو کشور خانه تجاری «ایران و قزاقستان» تشکیل شود.

 

نظربایف در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: من پیوسته به گسترش روابط با ایران اهمیت می‌دهم و خواهان توفیق روزافزون کشورتان هستم.

این خبر تکمیل می‌شود...

نظرات

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي